Transport intermodalny

Transport kolejowy

Door-to-door

Transport morski

Magazyny i place przeładunkowe

Wynajem i sprzedaż kontenerów

Obsługujemy transport intermodalny we wszystkich większych miastach Europy
Transport intermodalny

Transport intermodalny łączy wiele rodzajów transportu, aby zapewnić optymalne rozwiązanie logistyczne, które jest opłacalne, oszczędne czasowo i przyjazne dla środowiska.

Door-to-door

Nasza firma spedycyjna oferuje kompleksowe rozwiązania transportowe, w tym dostawy „od drzwi do drzwi”, sprawną odprawę celną i wszechstronne opcje transportu różnymi rodzajami samochodów i naczep.Transport morski

Formodal świadczy kompleksowe usługi frachtu morskiego, łącząc klientów na całym świecie niezawodnymi i wydajnymi rozwiązania transportowymi na całym świecie. Dzięki rozległej sieci i zespołowi ekspertów zapewniamy bezproblemowy transport ładunków do dowolnego miejsca. Zaufaj firmie Formodal w zakresie najwyższej jakości usług frachtu morskiego, które bezpiecznie dostarczą Twoje towary i na czas.

Magazyny i place przeładunkowe

Oferujemy również bezpieczne i niezawodne rozwiązania w zakresie magazynowania i przeładunku, które pomogą Ci przechowywać i dystrybuować towary. Nasz doświadczony zespół zapewnia bezpieczną i wydajną obsługę i przechowywanie ładunków.
Usługi:
- przeładunki FCL - FTL
- składowanie towaru różnego rodzaju
- paletyzowanie

Dlaczego My?

Witamy w Formodal, wiodącym dostawcy usług intermodalnych działającym w Europie. Oferujemy szeroką gamę rozwiązań logistycznych, w tym transport intermodalny, magazynowanie, przewozy FTL i FCL oraz usługi celne. Naszym celem jest zapewnienie elastycznych, niezawodne i ekonomiczne rozwiązania logistyczne, które spełniają wyjątkowe potrzeby naszych klientów w złożonym i stale ewoluującym globalnym łańcuchu dostaw.Kontakt

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy pomóc Ci usprawnić łańcuch dostaw i rozwinąć działalność.

+48 663 461 473

Kontakt

ops@formodal.net
Jakub Radoła +48 791 018 011
Olga Mierzejewska +48 724 010 803
Mieszko Strugała +48 663 461 473

Lokalizacja

Formodal Sp. z o.o.
Adres: ul. Nowogrodzka 31
00-511 Warszawa
NIP: 7011112137